Bolagsdata i samarbete med Dun & Bradstreet
Med verifierad affärsdata fattar du smartare beslut. Ta reda på hur.
Bolaget ska bedriva verksamhet som består i marknadsföring och försäljning av produkter samt utbildning inom områden såsom skönhetsvård, hudvård, nagelvård och därmed förenlig verksamhet. Bolaget ska förvalta fast och lös egendom samt värdepapper.
| 2025-12* | 2024-12* | 2023-12* | |
|---|---|---|---|
| Omsättning (tkr) | 8 495 | 8 966 | 9 381 |
| Rörelseresultat, EBIT (tkr) | 2 122 | 2 270 | 1 380 |
| Resultat efter finansnetto (tkr) | 2 179 | 2 335 | 1 492 |
| Årets resultat (tkr) | 2 153 | 1 930 | 957 |
| Summa tillgångar (tkr) | 13 482 | 11 615 | 10 122 |
| Antal anställda | 11 | 10 | 13 |
Undvik osäkra affärer – ta reda på företagets kreditvärdighet innan du går vidare. Bara 3 % av Sveriges aktiebolag har högsta kreditvärdighet.
Få tillgång till detaljerade kreditupplysningar som visar betalningsförmåga, riskklass, betalningshistorik och mycket mer. Perfekt för dig som:
Vad du får reda på:
Ta en kreditupplysning på detta företag
Prova Dun & Bradstreets kreditupplysningar gratis i 30 dagar| 2025-12* | 2024-12* | 2023-12* | |
|---|---|---|---|
| Omsättning (tkr) | 8 495 | 8 966 | 9 381 |
| Rörelseresultat, EBIT (tkr) | 2 122 | 2 270 | 1 380 |
| Resultat efter finansnetto (tkr) | 2 179 | 2 335 | 1 492 |
| Årets resultat (tkr) | 2 153 | 1 930 | 957 |
| TILLGÅNGAR | 2025-12* | 2024-12* | 2023-12* |
|---|---|---|---|
| Anläggningstillgångar (tkr) | 4 188 | 4 045 | 4 325 |
| Omsättningstillgångar (tkr) | 9 294 | 7 570 | 5 797 |
| Tillgångar (tkr) | 13 482 | 11 615 | 10 122 |
| SKULDER, EGET KAPITAL OCH AVSÄTTNINGAR | 2025-12* | 2024-12* | 2023-12* |
|---|---|---|---|
| Eget kapital (tkr) | 10 570 | 8 499 | 6 894 |
| Obeskattade reserver (tkr) | 1 667 | 2 167 | 2 273 |
| Avsättningar (tkr) | |||
| Långfristiga skulder (tkr) | |||
| Kortfristiga skulder (tkr) | 1 244 | 949 | 955 |
| Skulder och eget kapital (tkr) | 13 482 | 11 615 | 10 122 |
| 2025-12* | 2024-12* | 2023-12* | |
|---|---|---|---|
| Löner till styrelse & VD (tkr) | |||
| Varav tantiem till styrelse & VD (tkr) | |||
| Löner till övriga anställda (tkr) | |||
| Varav resultatlön till övriga anställda (tkr) | |||
| Sociala kostnader (tkr) | |||
| Utdelning till aktieägare (tkr) | 82 | 324 |
| 2025-12* | 2024-12* | 2023-12* | |
|---|---|---|---|
| Antal anställda | 11 | 10 | 13 |
| Omsättning per anställd (tkr) | 772 | 897 | 722 |
| Personalkostnader per anställd (tkr) | |||
| Vinstmarginal | 25.0% | 25.3% | 14.7% |
| Soliditet | 87.3% | 86.6% | 84.3% |
| Kassalikviditet | 648.5% | 646.9% | 455.8% |
Bolaget ska bedriva verksamhet som består i marknadsföring och försäljning av produkter samt utbildning inom områden såsom skönhetsvård, hudvård, nagelvård och därmed förenlig verksamhet. Bolaget ska förvalta fast och lös egendom samt värdepapper.